Ürün Grupları
  ANA SAYFA KURUMSAL BELGELERİMİZ İŞ ORTAKLARIMIZ İLETİŞİM
 
 
   Kanatlı Premiks Ürünleri (Yumurtacı)
   Kanatlı Premiks Ürünleri (Broiler)
   Büyükbaş Premiks Ürünleri
   Enzimler
   Kabuk Düzenleyiciler
   Mikotoksin Bağlayıcılar
   Fosfor Kaynakları
   Amino Asitler
   Verim Arttırıcılar
   Tamponlar
   Küf Önleyiciler
   Emülsüfiyer ve Surfaktanlar
   Betain Kaynakları
   Organik Mineraller
   Organik Asitler
 
Firma Profili

Şirketimiz HRC Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2005 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanımız kanatlı, ruminant, balık yemlerinde kullanılan yem katkı maddeleri temini ve satışı olup rasyon hazırlama ve teknik bilgi danışmanlığını da beraberinde üstlenmekteyiz. Aynı zamanda spesifik ürünler ile de hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, bütün hayvan türleri için yem üreten yem fabrikalarından, kendi yemini yapan tüm çiftlik ve işletmelere kadar gerekli olabilecek ürün çeşitliliğine ve temin kapasitesine sahiptir. Şirketimiz kuruluşundan itibaren DSM Besin Maddeleri Ltd Şti’nin Ege Bölge Bayiliğinin yanı sıra, Rotem Kimyevi Maddeler, Aliphos (Belçika), Denkavıt (Hollanda)firmalarının da temsilciliğini yapmaktadır.

Fransa’dan Dietaxion firması ile işbirliği yaparak Butirik Asit, Pidolin (yumurta kabuk düzenleyici) ve toksin bağlayıcı gibi ürünleri de müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur. Bu anlayış ile hem kanatlı hem de büyükbaş sektörüne hammadde seçimi, analizi ve rasyon formulasyonları hazırlanmasında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 
     
     
 
HRC Tarım Ürünleri ve Yem Katkı Maddeleri    |    Her hakkı saklıdır.
Adres : Tercan Cad. No:14 Kısık Sanayi Sitesi Kısıkköy / İzmir Tel : 0232 257 69 44 English