Product Groups
  HOME PAGE ABOUT US OUR CERTIFICATES PARTNERS CONTACT
 
 
   Poultry Premix Products (Layers)
   Poultry Premix Products (Broilers)
   Ruminant Premixes
   Enzymes
   Egg Shell Regulators
   Toxin Binders
   Feed Phosphates
   Amino Acids
   Growth Prometers
   Buffers
 
About Us

Şirketimiz HRC Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2005 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanımız kanatlı, ruminant, balık yemlerinde kullanılan yem katkı maddeleri temini ve satışı oluprasyon hazırlama ve teknik bilgi danışmanlığını da beraberinde üstlenmekteyiz. Aynı zamanda spesifik ürünler ile de hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, bütün hayvan türleri için yem üreten yem fabrikalarından, kendi yemini yapan tüm çiftlik ve işletmelere kadar gerekli olabilecek ürün çeşitliliğine ve temin kapasitesine sahiptir. Şirketimiz kuruluşundan itibaren DSM Besin Maddeleri LtdŞti’nin Ege Bölge Bayiliğinin yanı sıra, Rotem Kimyevi Maddeler, Aliphos (Belçika), Denkavıt (Hollanda)firmalarının da temsilciliğini yapmaktadır.

Fransa’dan Dietaxion firması ile işbirliği yaparak Butirik Asit, Pidolin (yumurta kabuk düzenleyici) ve toksin bağlayıcı gibi ürünleri de müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur. Bu anlayış ile hem kanatlı hem de büyükbaş sektörüne hammadde seçimi, analizi ve rasyonformulasyonları hazırlanmasında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 
     
     
 
HRC Tarim Urunleri ve Yem Katki Maddeleri    |    All right reserved. web design : ozgurce.com
Address : Tercan Cad. No:14 Kisik Sanayi Sitesi Kisikköy / Izmir Tel : 0232 257 69 44